Programmadag 2019-2024

25/03/2018|Nieuws

Vandaag hielden wij met onze ploeg onze programmadag. Na een inspirerende inleiding van onze kandidaat-burgemeester, Bart Craane, werden onze speerpunten voor de volgende legislatuur bepaald.

Begin dit jaar werden 12 werkgroepen rond een bepaald thema gevormd. Wij legden hiervoor ons oor te luister bij de inwoners van Vlimmeren en Beerse en gingen actief op zoek naar experten en betrokkenen uit verschillende beleidsdomeinen zoals jongeren, financiën en communicatie. Daarnaast werd ook de input die jullie gaven tijdens onze bankcontacten van vorige zomer gebundeld. Ook werden de adviezen van verschillende organisaties uit Beerse en Vlimmeren gevraagd.

Al die informatie werd samen met onze eigen input verzameld tot vele actiepunten voor onze gemeente. Die werden vandaag grondig besproken. Hieruit zal nu een programma bepaald worden voor ons beleid voor 2019-2024.

Benieuwd waar wij de volgende jaren onze schouders onder willen zetten? Volg ons op Facebook, Twitter of via onze website.

Share this Post:

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*